Když potřebujeme nové interiérové dveře, rozhodně chceme, aby nám co nejdéle vydržely a dlouhou dobu plnily svoji funkci. Proto se opravdu vyplatí výběr nepodcenit a z široké nabídky vybrat právě to, co potřebujeme. Níže představujeme vám řadu tipů, které pomůžou správně vybrat interiérové dveře.
Vězte co potřebujete Potřebujete nové dveře v ložnici, dětském pokoji nebo koupelně.


Máte dost místa pro tradičné otočné dveře,…

Máte dost místa pro tradičné otočné dveře, nebo hledáte dveře posuvné. Přijdou vám užitečné dveře zvukově izolační, s klimatickou úpravou, více mechanicky odolné nebo protipožární. Než navštívíte obchod přemýšlejte o tom, jaká řešení budou pro váš nejvhodnější. Kamenný obchod nebo e-shop Tady odpověď by měla být jednoduchá. Tak důležitý prvek interiéru, jakým jsou dveře, se určitě vyplatí nejdříve vidět „naživo“.

Než se rozhodneme dveře koupit, můžeme například porovnat zvolený dekor se vzorkem naší podlahy, ale především zkontrolovat kvalitu, objednat si přesný rozměr a poradit se s odborníkem. Záleží na značce. Jednoduše řečeno: když výrobce není populární nebo velmi zkušený, nemusí to znamenat, že nenabízí kvalitní výrobky. Pokud ale výrobce úspěšně funguje mnoho let, můžeme očekávat kvalitní technologické zázemí, spolehlivost dodání a kompletnost nabídky produktů a služeb.

Výrobce, který obsloužil tisíce spokojených zákazníků určitě je víc důvěryhodný.